Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 15. krog 13.05.18
   TEKMA: Rudar Velenje B - Dravinja B 5 : 4 1 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Gavrilovski Lukas Kosta (V)
  2  Tamše- Marinič Anej
  3  Daničić Luka
  4  Anić Juriy
  5  Bulajić Leon
  6  Pavić Marcel
  7  Jahić Adin
  8  Mrkonjić Neo
  9  Mujičić Sinaj
  10  Krejić Stevo (K)
  11  Omerović Alen
  13  Dedić Elmas
  14  Hodžić Bajro
  15  Halilović Ajas
  25  Camloh Jakob (V)
   Dravinja B
Priimek in ime
  4  Landeker Marcel
  7  Brglez Benjamin
  8  Matović Brin
  9  Črešnar Tjaš
  10  Vodopivec Aljaž
  11  Gošnik Lenart
  12  Stanovnik Gal (V)
  13  Marguč Jan
  14  Marguč Jaka
  16  Rečnik Gašper
  21  Strmšek Miha (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   2 : 2 11 - Omerović Alen (37')
   3 : 3 15 - Halilović Ajas (43')
   4 : 4 7 - Jahić Adin (57')
   5 : 4 15 - Halilović Ajas (59')
   Dravinja B
   1 : 0   7 - Brglez Benjamin (22')  AG
   1 : 1   7 - Brglez Benjamin (25') 
   1 : 2   10 - Vodopivec Aljaž (36') 
   2 : 3   9 - Črešnar Tjaš (38') 
   3 : 4   10 - Vodopivec Aljaž (50') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
    5 - Bulajić Leon (61')
   Dravinja B
    7 - Brglez Benjamin (60')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   Dravinja B
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan