Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 14. krog 06.05.18
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Šoštanj 3 : 4 1 : 3
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  0  Camloh Jakob (V)
  2  Daničić Luka
  4  Anić Juriy
  5  Bulajić Leon
  7  Jahić Adin
  8  Mrkonjić Neo
  9  Pavić Marcel
  10  Krejić Stevo (K)
  11  Hodžić Bajro
  13  Omerović Alen
  14  Halilović Ajas
  15  Pavić Tian
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V)
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Ledinek Nik (V)
  2  Pečnik Jaka
  3  Andrejc Mark
  4  Tonkli Alex
  5  Skornšek Tian
  6  Juvan Domen (K)
  7  Napotnik Leon
  8  Xhoxhaj Anid
  9  Hairlahović Amar
  10  Menih Dokl Jošt
  11  Avdić Elmir
  12  Jelenko Tjaš (V)
  13  Lamešić Denis
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 2 13 - Omerović Alen (20')11m
   3 : 4 7 - Jahić Adin (63')
   NK Šoštanj
   0 : 1   11 - Avdić Elmir (6') 
   0 : 2   6 - Juvan Domen (18') 
   1 : 3   11 - Avdić Elmir (27') 
   2 : 3   3 - Andrejc Mark (41')  AG
   2 : 4   11 - Avdić Elmir (48') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
    4 - Anić Juriy (61')
   NK Šoštanj
    4 - Tonkli Alex (19')
    8 - Xhoxhaj Anid (61')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan