Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 13. krog 23.04.18
   TEKMA: NK Šoštanj - Dravinja B 6 : 3 1 : 1
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Ledinek Nik (V)
  2  Pečnik Jaka
  3  Andrejc Mark
  4  Tonkli Alex
  5  Skornšek Tian
  6  Juvan Domen (K)
  7  Napotnik Leon
  8  Xhoxhaj Anid
  9  Hairlahović Amar
  10  Menih Dokl Jošt
  11  Avdić Elmir
  12  Jelenko Tjaš (V)
  13  Zupan Domen
  14  Lamešić Denis
   Dravinja B
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V)
  7  Brglez Benjamin
  9  Črešnar Tjaš
  10  Vodopivec Aljaž
  11  Kotnik Ažbe
  13  Marguč Jan
  14  Marguč Jaka
  15  Šipka Tian
  16  Gorinšek Luka
  21  Strmšek Miha (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 7 - Napotnik Leon (3')
   2 : 1 11 - Avdić Elmir (35')
   3 : 1 3 - Andrejc Mark (40')
   4 : 3 10 - Menih Dokl Jošt (52')
   5 : 3 11 - Avdić Elmir (60')
   6 : 3 9 - Hairlahović Amar (61')
   Dravinja B
   1 : 1   10 - Vodopivec Aljaž (27')  11m
   3 : 2   16 - Gorinšek Luka (41') 
   3 : 3   15 - Šipka Tian (50') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
    4 - Tonkli Alex (27')
   Dravinja B
    7 - Brglez Benjamin (48')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan