Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Vransko 8 : 1 4 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  0  Camloh Jakob (V)
  9  Pavić Marcel
  10  Krejić Stevo (K)
  11  Mujičić Sinaj
  12  Reberšak Ježovnik Niklas
  13  Dedić Elmas
  14  Anić Juriy
  16  Mrkonjić Neo
  17  Halilović Ajas
  18  Pavić Tian
  19  Omerović Alen
  20  Bulajić Leon
  21  Hodžić Bajro
  22  Jahić Adin
   NK Vransko
Priimek in ime
  2  Turnšek Žiga (V)
  4  Turecki Gal
  5  Radulj Val
  7  Čater Žiga
  8  Praprotnik Lovro (K)
  9  Poljanšek Aleš
  10  Grobljar Nejc
  11  Božič Luka
  15  Šmajs Nejc
  18  Lapuh Nejc
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 22 - Jahić Adin (19')
   2 : 0 13 - Dedić Elmas (22')
   3 : 0 20 - Bulajić Leon (26')
   4 : 0 22 - Jahić Adin (29')
   5 : 0 19 - Omerović Alen (35')
   6 : 0 19 - Omerović Alen (42')
   7 : 1 13 - Dedić Elmas (54')
   8 : 1 19 - Omerović Alen (57')
   NK Vransko
   6 : 1   8 - Praprotnik Lovro (49') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Vransko
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan