Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: NK Vojnik - ND Polzela 1 : 7 1 : 4
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Plevnik Domen (V) 25.02.05
  4  Stopinšek Domen 10.12.05
  7  Lah Tilen 09.08.05
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga (K) 16.01.05
  12  Hostnik Metod (V) 23.06.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  89  Vasič Galen 15.05.06
  90  Arlič Jan 30.01.06
  93  Median Rexhepi 24.05.06
  97  Preložnik Matevž 23.08.06
  99  Sivka Tian 08.06.06
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  4  Kovač Klemen 22.02.05
  6  Dolinšek Ažbe 06.05.06
  7  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon 15.12.06
  8  Beti Luka 07.02.06
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  Novak Jure (K) 12.04.05
  11  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  12  Pungaršek Jaka (V) 23.04.05
  15  Mak Gašper 08.08.05
  16  Štahl Lovro 07.02.05
  18  Zabukovnik Nik 20.03.06
  19  Tajnšek Svit 12.01.07
  20  Marsel Tian 18.02.06
  21  MILČIĆ LEON 19.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 1 7 - Lah Tilen (8')
   ND Polzela
   0 : 1   9 - Vrbovšek Dominik (4') 
   1 : 2   9 - Vrbovšek Dominik (11') 
   1 : 3   11 - GOLTNIK LOVRO (15') 
   1 : 4   11 - GOLTNIK LOVRO (23') 
   1 : 5   9 - Vrbovšek Dominik (45') 
   1 : 6   10 - Novak Jure (48') 
   1 : 7   20 - Marsel Tian (50') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan