Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 12. krog 15.04.18
   TEKMA: Zreče - Dravinja B 1 : 4 1 : 3
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Rogel Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  1  Kotnik Tilen (V,K) 25.05.05
  2  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  3  Rep Patrik 08.11.05
  4  Golenač Žak 08.02.07
  6  Hren Niko 30.09.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Rutnik David 10.01.05
  9  Delić Delayl 01.10.05
  10  Herman Enej 31.01.06
  11  Krautberger Tim 24.11.05
  13  Pašagić Aylan 02.02.06
  14  Filipič Kristjan 17.09.05
  15  Potnik Peter 28.09.06
  17  Ribič Matevž 04.12.06
  18  Kovač Anže 12.04.07
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  1  Pilih Maj (V) 13.04.06
  7  Brglez Benjamin 07.04.06
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  15  Šipka Tian 04.07.06
  16  Gorinšek Luka 25.09.06
  17  Marguč Jaka 18.11.07
  21  Strmšek Miha (K) 14.09.06
  26  Kotnik Ažbe 19.07.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   Zreče
   1 : 2 9 - Delić Delayl (10')
   Dravinja B
   0 : 1   7 - Brglez Benjamin (6') 
   0 : 2   9 - Črešnar Tjaš (8') 
   1 : 3   10 - Vodopivec Aljaž (20') 
   1 : 4   10 - Vodopivec Aljaž (35')  11m
   OPOMINJANI
   Zreče
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   Zreče
   Dravinja B
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan