Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Vojnik 3 : 1 2 : 1
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Poličnik Maks 20.07.05
  5  Poličnik Frenk 01.06.06
  6  Nerat Štefan 08.11.06
  7  Sem Luka 09.07.06
  8  Presečnik Matic 01.06.05
  9  Jeraj Kimi (K) 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Valte Žak 10.04.06
  19  Žerovnik Tjaš 11.09.06
  20  Zamernik Rok 03.03.05
  21  Nerat Nace 24.12.06
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Plevnik Domen (V) 25.02.05
  4  Stopinšek Domen 10.12.05
  7  Lah Tilen (K) 09.08.05
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga 16.01.05
  12  Hostnik Metod 23.06.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  89  Vasič Galen 15.05.06
  90  Arlič Jan 30.01.06
  93  Median Rexhepi 24.05.06
  97  Preložnik Matevž 23.08.06
  99  Sivka Tian 08.06.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 7 - Sem Luka (9')
   2 : 1 4 - Poličnik Maks (30')
   3 : 1 4 - Poličnik Maks (42')
   NK Vojnik
   1 : 1   7 - Lah Tilen (29') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Vojnik
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Vojnik
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan