Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 11. krog 08.04.18
   TEKMA: ND Mozirje B - Dravinja B 1 : 3 0 : 2
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Gornjak Iztok
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  4  Poznič Nal 01.11.06
  6  Šertl Kevin 22.06.06
  7  Bačovnik Slavko 02.11.05
  8  Predovnik Lan 07.03.06
  9  Lekše Rok 24.10.06
  10  Ažman Izar 20.10.06
  11  Bašić Belmin 27.08.06
  13  Kolar Bor 25.06.06
  15  Iršič Mark 23.05.06
  16  Pleterski Bor 13.07.05
  17  Strojanšek Žan 06.04.06
  18  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
  41  Polak Enej (V) 27.10.06
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  0  Pilih Maj (V) 13.04.06
  7  Brglez Benjamin 07.04.06
  8  Kotnik Ažbe 19.07.06
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  15  Šipka Tian 04.07.06
  16  Gorinšek Luka 25.09.06
  17  Marguč Jaka 18.11.07
  21  Strmšek Miha (K) 14.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje B
   Bezovnik David
   Dravinja B
   Furman Matej
   STRELCI
   ND Mozirje B
   1 : 2 18 - Zavolovšek Aleks (33')
   Dravinja B
   0 : 1   9 - Črešnar Tjaš (15') 
   0 : 2   7 - Brglez Benjamin (16') 
   1 : 3   15 - Šipka Tian (38') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje B
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje B
   Dravinja B
   MENJAVE
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan