Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 11. krog 07.04.18
   TEKMA: NK Vransko - NK Šoštanj 2 : 3 0 : 2
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  3  Kadunc Lovro 22.05.07
  4  Turecki Gal (K) 29.07.05
  7  Čater Žiga 11.09.06
  8  Praprotnik Lovro 15.03.05
  9  Radulj Val 22.02.07
  10  Grobljar Nejc 19.06.06
  11  Božič Luka 17.05.06
  12  Turnšek Žiga (V) 09.02.05
  15  Šmajs Nejc 10.12.05
  18  Lapuh Nejc 30.08.06
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  2  Pečnik Jaka 07.10.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Tonkli Alex 16.08.05
  5  Ledinek Nik 24.10.05
  6  Juvan Domen (K) 20.08.06
  7  Napotnik Leon 30.08.07
  8  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  9  Hairlahović Amar 08.08.05
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Avdić Elmir 10.03.05
  15  Zupan Domen 19.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   STRELCI
   NK Vransko
   2 : 2 7 - Čater Žiga (40')
   NK Šoštanj
   0 : 1   11 - Avdić Elmir (8') 
   0 : 2   11 - Avdić Elmir (18') 
   1 : 2   3 - Andrejc Mark (37')  AG
   2 : 3   11 - Avdić Elmir (41') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
20. krog 21.04.18
Korotan Prevalje : NK Pohorje 2 : 0
Tehnotim Pesnica : Dravinja 2 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : Kety EMMI Bistrica 2 : 1
NK AjDAS Lenart : Videm 2 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Fosilum Šentjur 0 : 2
Zreče : Mons Claudius 3 : 2
Šampion : S.Rojko Dobrovce 3 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan