Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 10. krog 25.03.18
   TEKMA: Dravinja B - NK Žalec B 3 : 0 1 : 0
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Šašivarević Ermin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  1  Pilih Maj (V,K) 13.04.06
  2  Kotnik Ažbe 19.07.06
  7  Brglez Benjamin 07.04.06
  8  Rečnik Gašper 05.10.07
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  14  Gorinšek Luka 25.09.06
  15  Šipka Tian 04.07.06
  16  Landeker Marcel 01.08.07
  17  Marguč Jaka 18.11.07
  21  Strmšek Miha 14.09.06
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  6  Vozelj Vid 01.11.05
  7  Kovač Murko Leon 13.12.06
  10  Vozelj Gregor 17.08.05
  11  Maslić Slavko 22.06.06
  12  Zidar Aljoša 19.07.06
  14  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  18  Strojin Nejc 29.04.06
  20  Urisek Tim 21.09.05
  21  Nakov Filip 20.08.05
  22  Kozulič Mark 05.06.05
  24  Kuzman Lan 08.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Bezenšek Timotej
   NK Žalec B
   Florjanc Gašper
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 0 7 - Brglez Benjamin (17')
   2 : 0 7 - Brglez Benjamin (40')
   3 : 0 7 - Brglez Benjamin (45')
   NK Žalec B
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   NK Žalec B
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   NK Žalec B
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan