Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 10. krog 24.03.18
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Ljubno ob Savinji 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  2  Daničić Luka 22.07.06
  3  Pavić Marcel 28.01.05
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Hodžić Bajro 15.08.05
  6  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  7  Jahić Adin 19.09.06
  9  Tamše- Marinič Anej 07.02.06
  11  Mujičić Sinaj 17.05.05
  13  Bulajić Leon 10.03.05
  14  Mrkonjić Neo 11.07.06
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Omerović Alen 21.02.05
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  5  Nerat Nace 24.12.06
  6  Nerat Štefan 08.11.06
  7  Černivšek Marcel 14.05.07
  8  Valte Žak 10.04.06
  9  Jeraj Kimi 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  17  Zamernik Rok 03.03.05
  18  Pek Luka 11.09.07
  20  Presečnik Matic 01.06.05
  21  Žerovnik Tjaš 11.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 13 - Bulajić Leon (3')
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1   4 - Poličnik Maks (45')  11m
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
    6 - Krejić Stevo (55')
   NK Ljubno ob Savinji
    18 - Pek Luka (58')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan