Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 9. krog 29.10.17
   TEKMA: ND Mozirje B - ND Polzela 2 : 10 0 : 4
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Aberšek Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje B
Priimek in ime
  1  Kerznar Miha (V)
  4  Poznič Nal
  6  Jakop Jaka
  7  Predovnik Lan
  8  Pleterski Bor
  9  Šertl Kevin
  10  Ažman Izar
  11  Kolar Bor
  13  Forštner David
  15  Strojanšek Žan
  16  Bašić Belmin
  17  Iršič Mark
  18  Zavolovšek Aleks (K)
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Mejak Nik (V)
  3  Srebočan Nik
  4  Kovač Klemen
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Zabukovnik Nik
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  GOLTNIK LOVRO
  12  Pungaršek Jaka (V)
  16  Štahl Lovro
  18  Mak Gašper
  20  Tajnšek Svit
  21  MILČIĆ LEON
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje B
   Bezovnik David
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   ND Mozirje B
   1 : 6 8 - Pleterski Bor (35')
   2 : 8 17 - Iršič Mark (45')
   ND Polzela
   0 : 1   9 - Vrbovšek Dominik (5') 
   0 : 2   9 - Vrbovšek Dominik (10') 
   0 : 3   18 - Mak Gašper (17') 
   0 : 4   11 - GOLTNIK LOVRO (20') 
   0 : 5   9 - Vrbovšek Dominik (32') 
   0 : 6   9 - Vrbovšek Dominik (34') 
   1 : 7   10 - Novak Jure (38') 
   1 : 8   10 - Novak Jure (41') 
   2 : 9   11 - GOLTNIK LOVRO (50') 
   2 : 10   20 - Tajnšek Svit (57') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje B
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje B
   ND Polzela
   MENJAVE
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
3. krog 15.09.18
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1
NK Ljubno ob Savinji : Fosilum Šentjur 1 : 3
NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2
NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan