Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 9. krog 28.10.17
   TEKMA: Rudar Velenje B - Zreče 5 : 0 5 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  2  Daničić Luka 22.07.06
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Bulajić Leon 10.03.05
  6  Omerović Alen 21.02.05
  7  Jahić Adin 19.09.06
  8  Mrkonjić Neo 11.07.06
  9  Pavić Marcel 28.01.05
  10  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  11  Skledar Tilen 27.08.06
  12  Camloh Jakob (V) 12.12.06
  15  Hodžić Bajro 15.08.05
  16  Dedić Elmas 29.09.05
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Pavić Tian 03.04.06
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  2  Ristić Aleksa 11.01.06
  3  Rep Patrik 08.11.05
  5  Kovač Anže 12.04.07
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Potnik Peter 28.09.06
  9  Hren Niko 30.09.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Krautberger Tim 24.11.05
  12  Kotnik Tilen (V) 25.05.05
  13  Ribič Matevž 04.12.06
  14  Knez Eney 19.12.06
  15  Hren Matevž 10.04.06
  16  Gričnik Gregor 05.05.05
  17  Filipič Kristjan 17.09.05
  18  Golenač Žak 08.02.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 10 - Krejić Stevo (8')
   2 : 0 5 - Bulajić Leon (11')
   3 : 0 17 - Halilović Ajas (20')11m
   4 : 0 17 - Halilović Ajas (26')
   5 : 0 15 - Hodžić Bajro (28')
   Zreče
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   Zreče
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   Zreče
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan