Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 8. krog 22.10.17
   TEKMA: NK Žalec B - Rudar Velenje B 0 : 5 0 : 2
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  2  Kuzman Lan 08.03.05
  3  Nakov Filip 20.08.05
  7  Vozelj Vid 01.11.05
  8  Strojin Nejc 29.04.06
  9  Maslić Slavko 22.06.06
  10  Štekovič Timotej 22.06.05
  11  Vozelj Gregor 17.08.05
  14  Štekovič Tom 17.09.06
  15  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  18  Kovač Murko Leon 13.12.06
  20  Kozulič Mark 05.06.05
  24  Urisek Tim 21.09.05
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  1  Camloh Jakob 12.12.06
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Bulajić Leon 10.03.05
  6  Pavić Marcel 28.01.05
  7  Jahić Adin 19.09.06
  8  Mrkonjić Neo 11.07.06
  10  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  11  Hodžić Bajro 15.08.05
  13  Skledar Tilen 27.08.06
  15  Dedić Elmas 29.09.05
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Pavić Tian 03.04.06
  19  Omerović Alen 21.02.05
  21  Šišarica Alex 03.03.05
  22  Mujičić Sinaj 17.05.05
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   NK Žalec B
   Rudar Velenje B
   0 : 1   7 - Jahić Adin (23') 
   0 : 2   22 - Mujičić Sinaj (25') 
   0 : 3   15 - Dedić Elmas (46') 
   0 : 4   13 - Skledar Tilen (54') 
   0 : 5   21 - Šišarica Alex (59') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan