Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 8. krog 22.10.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - ND Mozirje B 3 : 0 3 : 0
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Lemež Anej 22.08.05
  4  Poličnik Frenk 01.06.06
  5  Strgar Klemen 06.10.05
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Sem Luka 09.07.06
  8  Valte Žak 10.04.06
  9  Jeraj Kimi 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  13  Presečnik Matic 01.06.05
  14  Zamernik Rok 03.03.05
  15  Klačko Lik Filip 18.10.05
  16  Nerat Štefan 08.11.06
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  1  Žuntar Jonatan (V) 30.01.07
  4  Poznič Nal 01.11.06
  5  Šertl Kevin 22.06.06
  8  Jakop Jaka 01.12.05
  9  Kolar Bor 25.06.06
  10  Ažman Izar 20.10.06
  11  Predovnik Lan 07.03.06
  13  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
  14  Pleterski Bor 13.07.05
  15  Iršič Mark 23.05.06
  16  Bašić Belmin 27.08.06
  17  Forštner David 24.08.05
  18  Strojanšek Žan 06.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   ND Mozirje B
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 11 - Poličnik Maks (1')
   3 : 0 13 - Presečnik Matic (30')
   ND Mozirje B
   2 : 0   5 - Šertl Kevin (5')  AG
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   ND Mozirje B
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   ND Mozirje B
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan