Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Žalec B 7 : 0 2 : 0
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Meh Blaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  2  Andrejc Mark 02.07.05
  3  Pečnik Jaka 07.10.05
  4  Skornšek Tian 18.11.06
  5  Ledinek Nik 24.10.05
  6  Juvan Domen 20.08.06
  7  Tonkli Alex 16.08.05
  8  Nahtigal Klemen (K) 06.11.05
  9  Hairlahović Amar 08.08.05
  10  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  11  Avdić Elmir 10.03.05
  14  Napotnik Leon 30.08.07
  15  Zupan Domen 19.10.05
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  2  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  4  Šinik Aleksander 19.10.06
  5  Štekovič Timotej 22.06.05
  7  Kozulič Mark 05.06.05
  8  Strojin Nejc 29.04.06
  9  Maslić Slavko 22.06.06
  10  Vozelj Gregor 17.08.05
  11  Vozelj Vid 01.11.05
  14  Urisek Tim 21.09.05
  15  Kuzman Lan 08.03.05
  16  Alt Maj 14.06.05
  18  Pečečnik Filip 04.12.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   NK Žalec B
   Florjanc Gašper
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 6 - Juvan Domen (7')
   2 : 0 11 - Avdić Elmir (11')
   3 : 0 7 - Tonkli Alex (35')
   4 : 0 11 - Avdić Elmir (38')
   5 : 0 11 - Avdić Elmir (40')
   6 : 0 9 - Hairlahović Amar (43')
   7 : 0 11 - Avdić Elmir (57')
   NK Žalec B
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   NK Žalec B
    5 - Štekovič Timotej (35')
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   NK Žalec B
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan