Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 7. krog 15.10.17
   TEKMA: ND Mozirje B - Zreče 3 : 3 2 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  4  Poznič Nal 01.11.06
  6  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
  7  Pleterski Bor 13.07.05
  9  Kolar Bor 25.06.06
  10  Ažman Izar 20.10.06
  11  Predovnik Lan 07.03.06
  12  Kerznar Miha (V) 24.02.06
  14  Jakop Jaka 01.12.05
  15  Forštner David 24.08.05
  16  Bašić Belmin 27.08.06
  18  Strojanšek Žan 06.04.06
  19  Iršič Mark 23.05.06
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  3  Rep Patrik 08.11.05
  4  Delić Delayl 01.10.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Rutnik David 10.01.05
  9  Hren Niko 30.09.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Krautberger Tim 24.11.05
  12  Kotnik Tilen (V) 25.05.05
  14  Pašagić Aylan 02.02.06
  15  Hren Matevž 10.04.06
  16  Gričnik Gregor 05.05.05
  17  Filipič Kristjan 17.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje B
   Brinjovc Marko
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   ND Mozirje B
   1 : 0 6 - Zavolovšek Aleks (19')
   2 : 0 10 - Ažman Izar (22')
   Zreče
   3 : 0   8 - Rutnik David (31')  AG
   3 : 1   7 - Bezjak Nejc (49') 
   3 : 2   7 - Bezjak Nejc (52') 
   3 : 3   7 - Bezjak Nejc (57') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje B
   Zreče
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje B
   Zreče
   MENJAVE
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan