Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 3. krog 10.10.17
   TEKMA: Dravinja B - Zreče 4 : 0 0 : 0
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Kozole Klemen
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  1  Pilih Maj (V) 13.04.06
  5  Lipuš Mark 25.02.05
  7  Šipka Tian 04.07.06
  8  Drobne Jošt 24.09.05
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Kotnik Ažbe 19.07.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  14  Gorinšek Luka 25.09.06
  16  Jager Tilen 18.02.05
  18  Ogrinc Leon-Kristjan 07.12.06
  21  Strmšek Miha (K) 14.09.06
  25  Wravor Matevž 19.01.06
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  3  Rep Patrik 08.11.05
  4  Krautberger Tim 24.11.05
  5  Kevin Zlodej 18.03.05
  6  Delić Delayl 01.10.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Rutnik David 10.01.05
  9  Hren Niko 30.09.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Ribič Matevž 04.12.06
  12  Kotnik Tilen (V) 25.05.05
  14  Pašagić Aylan 02.02.06
  15  Hren Matevž 10.04.06
  16  Knez Eney 19.12.06
  17  Filipič Kristjan 17.09.05
  18  Potnik Peter 28.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Furman Matej
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 0 5 - Lipuš Mark (44')
   2 : 0 7 - Šipka Tian (53')
   3 : 0 7 - Šipka Tian (54')
   4 : 0 11 - Gošnik Lenart (60')
   Zreče
   OPOMINJANI
   Dravinja B
    8 - Drobne Jošt (52')
   Zreče
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   Zreče
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan