Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - ND Polzela 0 : 3 0 : 2
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  2  Naglič Valentin
  3  Lemež Anej
  4  Poličnik Frenk
  5  Nerat Štefan
  6  Gluk Jošt
  7  Sem Luka
  8  Robnik David
  9  Jeraj Kimi
  10  Rigelnik Žiga
  11  Poličnik Maks (K)
  13  Presečnik Matic
  14  Klačko Lik Filip
  15  Strgar Klemen
  16  Zamernik Rok
  17  Nerat Nace
  18  Valte Žak
  19  Robnik Nace
   ND Polzela
Priimek in ime
  4  Kovač Klemen
  5  Tajnšek Svit
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Zabukovnik Nik
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  Novak Jure (K)
  11  GOLTNIK LOVRO
  12  Pungaršek Jaka (V)
  16  Štahl Lovro
  17  MILČIĆ LEON
  18  Mak Gašper
  20  Marsel Tian
  21  Vižintin Tadej
  22  Dolinšek Ažbe
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   ND Polzela
   0 : 1   10 - Novak Jure (19') 
   0 : 2   9 - Vrbovšek Dominik (25') 
   0 : 3   10 - Novak Jure (42') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan