Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: NK Vojnik - NK Šoštanj 0 : 8 0 : 2
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Romih Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Žgajner Tine (V) 05.03.06
  4  Stopinšek Domen 10.12.05
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga (K) 16.01.05
  12  Hostnik Metod 23.06.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  89  Koštomaj Nejc 24.06.06
  90  Arlič Jan 30.01.06
  93  Median Rexhepi 24.05.06
  94  Berk Petja 04.08.06
  95  Sivka Tian 08.06.06
  97  Preložnik Matevž 23.08.06
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  2  Skornšek Tian 18.11.06
  3  Pečnik Jaka 07.10.05
  4  Andrejc Mark 02.07.05
  5  Napotnik Leon 30.08.07
  6  Juvan Domen 20.08.06
  7  Tonkli Alex 16.08.05
  8  Nahtigal Klemen (K) 06.11.05
  9  Hairlahović Amar 08.08.05
  10  Xhoxhaj Anid 02.04.05
  11  Avdić Elmir 10.03.05
  13  Ledinek Nik 24.10.05
  14  Zupan Domen 19.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   STRELCI
   NK Vojnik
   NK Šoštanj
   0 : 1   9 - Hairlahović Amar (5') 
   0 : 2   9 - Hairlahović Amar (11') 
   0 : 3   8 - Nahtigal Klemen (37') 
   0 : 4   11 - Avdić Elmir (38') 
   0 : 5   11 - Avdić Elmir (40') 
   0 : 6   11 - Avdić Elmir (42') 
   0 : 7   8 - Nahtigal Klemen (49') 
   0 : 8   9 - Hairlahović Amar (55') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   NK Šoštanj
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan