Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 6. krog 08.10.17
   TEKMA: Dravinja B - Rudar Velenje B 2 : 3 1 : 2
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  5  Lipuš Mark 25.02.05
  7  Šipka Tian 04.07.06
  8  Strnad Bor 11.01.05
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Kotnik Ažbe 19.07.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  12  Pilih Maj (V) 13.04.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  16  Jager Tilen 18.02.05
  17  Gorinšek Luka 25.09.06
  18  Ogrinc Leon-Kristjan 07.12.06
  21  Strmšek Miha (K) 14.09.06
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  1  Camloh Jakob (V) 12.12.06
  2  Hankić Isak 04.04.06
  3  Agim Ameti 19.06.05
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Bulajić Leon 10.03.05
  7  Jahić Adin 19.09.06
  8  Mrkonjić Neo 11.07.06
  9  Omerović Alen 21.02.05
  10  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  11  Pavić Marcel 28.01.05
  13  Mujičić Sinaj 17.05.05
  14  Šišarica Alex 03.03.05
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Dedić Elmas 29.09.05
  19  Hodžić Bajro 15.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Furman Matej
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 1 5 - Lipuš Mark (15')
   1 : 3 21 - Strmšek Miha (46')AG
   2 : 3 7 - Šipka Tian (48')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   5 - Bulajić Leon (8') 
   1 : 2   9 - Omerović Alen (23') 
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan