Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Dravinja B 2 : 1 0 : 1
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Poličnik Frenk 01.06.06
  3  Robnik David 28.01.06
  4  Lemež Anej 22.08.05
  5  Valte Žak 10.04.06
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Sem Luka 09.07.06
  8  Gluk Ožbej 29.07.06
  9  Jeraj Kimi (K) 20.04.05
  10  Klačko Lik Filip 18.10.05
  11  Nerat Štefan 08.11.06
  13  Nerat Nace 24.12.06
  14  Presečnik Matic 01.06.05
  19  Zamernik Rok 03.03.05
  20  Poličnik Maks 20.07.05
  21  Naglič Valentin 15.02.05
  22  Rigelnik Žiga 12.10.05
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  1  Pilih Maj (V) 13.04.06
  2  Jager Tilen 18.02.05
  5  Lipuš Mark 25.02.05
  7  Šipka Tian 04.07.06
  8  Drobne Jošt 24.09.05
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Kotnik Ažbe 19.07.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  13  Marguč Jan 21.09.06
  15  Strnad Bor 11.01.05
  16  Gorinšek Luka 25.09.06
  18  Ogrinc Leon-Kristjan 07.12.06
  19  Wravor Matevž 19.01.06
  21  Strmšek Miha (K) 14.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Dravinja B
   Golčman Tomaž
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 1 7 - Sem Luka (53')
   2 : 1 9 - Jeraj Kimi (54')
   Dravinja B
   0 : 1   5 - Lipuš Mark (2') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan