Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: ND Polzela - Zreče 8 : 1 4 : 1
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Pungaršek Jaka (V)
  2  Beganovič Armando
  4  Kovač Klemen
  5  Tajnšek Svit
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon
  7  Zabukovnik Nik
  8  Beti Luka
  9  Vrbovšek Dominik
  10  GOLTNIK LOVRO (K)
  11  MILČIĆ LEON
  16  Štahl Lovro
  17  Beganivič Leonardo
  18  Mak Gašper
  21  Vižintin Tadej
  22  Dolinšek Ažbe
   Zreče
Priimek in ime
  3  Tiganj Almin
  5  Krautberger Tim
  7  Bezjak Nejc
  8  Rutnik David
  10  Herman Enej (K)
  11  Podgrajšek Aljaž
  12  Kotnik Tilen (V)
  13  Filipič Kristjan
  14  Gričnik Gregor
  18  Kevin Zlodej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   ND Polzela
   2 : 0 6 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (19')
   3 : 0 10 - GOLTNIK LOVRO (24')
   4 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (28')
   5 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (29')
   6 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (39')
   7 : 0 11 - MILČIĆ LEON (45')
   8 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (55')
   9 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (59')
   Zreče
   1 : 0   7 - Bezjak Nejc (3') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (32')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (59')
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan