Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: ND Polzela - Zreče 8 : 1 4 : 1
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Pungaršek Jaka (V) 23.04.05
  2  Beganovič Armando 01.09.06
  4  Kovač Klemen 22.02.05
  5  Tajnšek Svit 12.01.07
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon 15.12.06
  7  Zabukovnik Nik 20.03.06
  8  Beti Luka 07.02.06
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  GOLTNIK LOVRO (K) 13.05.05
  11  MILČIĆ LEON 19.03.05
  16  Štahl Lovro 07.02.05
  17  Beganivič Leonardo 11.01.05
  18  Mak Gašper 08.08.05
  21  Vižintin Tadej 10.10.06
  22  Dolinšek Ažbe 06.05.06
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  3  Tiganj Almin 07.04.05
  5  Krautberger Tim 24.11.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Rutnik David 10.01.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
  12  Kotnik Tilen (V) 25.05.05
  13  Filipič Kristjan 17.09.05
  14  Gričnik Gregor 05.05.05
  18  Kevin Zlodej 18.03.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Zreče
   Dejić Dejan
   STRELCI
   ND Polzela
   2 : 0 6 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (19')
   3 : 0 10 - GOLTNIK LOVRO (24')
   4 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (28')
   5 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (29')
   6 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (39')
   7 : 0 11 - MILČIĆ LEON (45')
   8 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (55')
   9 : 0 9 - Vrbovšek Dominik (59')
   Zreče
   1 : 0   7 - Bezjak Nejc (3') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (32')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Zreče
    3 - Tiganj Almin (59')
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
   Zreče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan