Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: ND Mozirje B - NK Vojnik 2 : 2 2 : 2
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  1  Kerznar Miha (V) 24.02.06
  6  Šertl Kevin 22.06.06
  7  Predovnik Lan 07.03.06
  8  Jakop Jaka 01.12.05
  9  Kolar Bor 25.06.06
  10  Ažman Izar 20.10.06
  11  Pleterski Bor 13.07.05
  14  Iršič Mark 23.05.06
  15  Forštner David 24.08.05
  16  Bašić Belmin 27.08.06
  17  Strojanšek Žan 06.04.06
  18  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Žgajner Tine (V) 05.03.06
  4  Stopinšek Domen 10.12.05
  7  Lah Tilen 09.08.05
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  11  Marš Žiga (K) 16.01.05
  12  Hostnik Metod (V) 23.06.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  89  Koštomaj Nejc 24.06.06
  90  Arlič Jan 30.01.06
  93  Median Rexhepi 24.05.06
  94  Berk Petja 04.08.06
  95  Sivka Tian 08.06.06
  97  Preložnik Matevž 23.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje B
   Bezovnik David
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   STRELCI
   ND Mozirje B
   1 : 0 18 - Zavolovšek Aleks (2')
   2 : 1 18 - Zavolovšek Aleks (15')
   NK Vojnik
   1 : 1   97 - Preložnik Matevž (8') 
   2 : 2   97 - Preložnik Matevž (17') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje B
   NK Vojnik
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje B
   NK Vojnik
   MENJAVE
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan