Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 5. krog 01.10.17
   TEKMA: NK Vransko - NK Žalec B 5 : 2 2 : 2
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  1  Vučajnk Žiga (V) 18.01.06
  2  Piskar Gal 16.12.05
  3  Turnšek Žiga 09.02.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Turecki Gal 29.07.05
  9  Božič Luka (K) 17.05.06
  10  Grobljar Nejc 19.06.06
  11  Poljanšek Aleš 14.04.05
  15  Lipovšek Tomaž 18.10.05
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  2  Žura Maj 09.02.06
  3  Pečečnik Filip 04.12.06
  4  Štekovič Timotej 22.06.05
  5  Maslić Slavko 22.06.06
  9  Vozelj Vid 01.11.05
  10  Kozulič Mark 05.06.05
  11  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  12  Zidar Aljoša (V) 19.07.06
  14  Urisek Tim 21.09.05
  15  Vozelj Gregor 17.08.05
  16  Kuzman Lan 08.03.05
  18  Šinik Aleksander 19.10.06
  27  Alt Maj 14.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 2 11 - Poljanšek Aleš (24')
   2 : 2 11 - Poljanšek Aleš (28')
   3 : 2 7 - Praprotnik Lovro (32')
   4 : 2 11 - Poljanšek Aleš (48')
   5 : 2 11 - Poljanšek Aleš (61')
   NK Žalec B
   0 : 1   11 - Zavasnik Aljaž (10') 
   0 : 2   9 - Vozelj Vid (15') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   NK Žalec B
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   NK Žalec B
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan