Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: Zreče - NK Ljubno ob Savinji 0 : 4 0 : 3
   Kraj: Zreče - Igrišče Zreče    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Zreče
Priimek in ime Rojen
  2  Rep Patrik 08.11.05
  4  Hren Niko 30.09.05
  5  Pašagić Aylan 02.02.06
  6  Krautberger Tim 24.11.05
  7  Bezjak Nejc 15.09.06
  8  Rutnik David 10.01.05
  10  Herman Enej (K) 31.01.06
  11  Tiganj Almin 07.04.05
  12  Kotnik Tilen (V) 25.05.05
  13  Filipič Kristjan 17.09.05
  14  Gričnik Gregor 05.05.05
  17  Podgrajšek Aljaž 10.02.05
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Strgar Klemen 06.10.05
  4  Nerat Nace 24.12.06
  5  Nerat Štefan 08.11.06
  6  Gluk Jošt 20.02.05
  7  Zamernik Rok 03.03.05
  8  Presečnik Matic 01.06.05
  9  Jeraj Kimi 20.04.05
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  13  Sem Luka 09.07.06
  14  Valte Žak 10.04.06
  15  Robnik David 28.01.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zreče
   Dejić Dejan
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Zreče
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   9 - Jeraj Kimi (3') 
   0 : 2   11 - Poličnik Maks (21') 
   0 : 3   9 - Jeraj Kimi (23') 
   0 : 4   5 - Nerat Štefan (47') 
   OPOMINJANI
   Zreče
   NK Ljubno ob Savinji
   IZKLJUČENI
   Zreče
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   Zreče
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan