Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje B - ND Mozirje B 11 : 0 7 : 0
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 100
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  2  Šišarica Alex 03.03.05
  3  Kopina Žak 03.07.06
  4  Anić Juriy 18.10.05
  5  Bulajić Leon 10.03.05
  6  Omerović Alen 21.02.05
  7  Jahić Adin 19.09.06
  8  Mrkonjić Neo 11.07.06
  9  Pavić Marcel 28.01.05
  10  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  11  Hodžić Bajro 15.08.05
  14  Pavić Tian 03.04.06
  15  Dedić Elmas 29.09.05
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Mujičić Sinaj 17.05.05
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
   ND Mozirje B
Priimek in ime Rojen
  3  Strojanšek Žan 06.04.06
  4  Poznič Nal 01.11.06
  6  Zavolovšek Aleks (K) 22.07.06
  7  Predovnik Lan 07.03.06
  8  Pleterski Bor 13.07.05
  9  Jakop Jaka 01.12.05
  10  Ažman Izar 20.10.06
  12  Kerznar Miha (V) 24.02.06
  13  Kolar Bor 25.06.06
  16  Bašić Belmin 27.08.06
  17  Forštner David 24.08.05
  19  Iršič Mark 23.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   ND Mozirje B
   Brinjovc Marko
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 18 - Mujičić Sinaj (2')
   2 : 0 7 - Jahić Adin (4')
   3 : 0 5 - Bulajić Leon (12')
   4 : 0 7 - Jahić Adin (14')
   5 : 0 2 - Šišarica Alex (16')
   6 : 0 17 - Halilović Ajas (18')
   7 : 0 9 - Pavić Marcel (29')
   9 : 0 7 - Jahić Adin (39')
   10 : 0 15 - Dedić Elmas (48')
   11 : 0 15 - Dedić Elmas (60')
   ND Mozirje B
   8 : 0   13 - Kolar Bor (35')  AG
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ND Mozirje B
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ND Mozirje B
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan