Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 4. krog 24.09.17
   TEKMA: NK Žalec B - ND Polzela 1 : 5 1 : 2
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Divjak Vid (V) 14.06.05
  6  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  15  Kuzman Lan 08.03.05
  18  Pečečnik Filip 04.12.06
  20  Alt Maj 14.06.05
  21  Vozelj Vid 01.11.05
  22  Kozulič Mark 05.06.05
  23  Strojin Nejc 29.04.06
  24  Urisek Tim 21.09.05
  33  Zidar Aljoša 19.07.06
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Mejak Nik 06.04.05
  4  Kovač Klemen 22.02.05
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon 15.12.06
  7  Zabukovnik Nik 20.03.06
  8  Beti Luka 07.02.06
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  Novak Jure 12.04.05
  11  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  12  Pungaršek Jaka (V) 23.04.05
  16  MILČIĆ LEON 19.03.05
  17  Tajnšek Svit 12.01.07
  18  Mak Gašper 08.08.05
  21  Vižintin Tadej 10.10.06
  22  Dolinšek Ažbe 06.05.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Žalec B
   1 : 0 24 - Urisek Tim (5')
   ND Polzela
   1 : 1   11 - GOLTNIK LOVRO (15') 
   1 : 2   9 - Vrbovšek Dominik (29') 
   1 : 3   11 - GOLTNIK LOVRO (38') 
   1 : 4   9 - Vrbovšek Dominik (53') 
   1 : 5   9 - Vrbovšek Dominik (59') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   ND Polzela
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan