Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: Rudar Velenje B - ND Polzela 3 : 3 3 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Šabec Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  1  Muharemović Amar 07.07.05
  2  Anić Juriy 18.10.05
  4  Mrkonjić Neo 11.07.06
  6  Pavić Marcel 28.01.05
  10  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  11  Jahić Adin 19.09.06
  13  Šišarica Alex 03.03.05
  14  Bulajić Leon 10.03.05
  15  Dedić Elmas 29.09.05
  17  Halilović Ajas 15.09.06
  18  Pavić Tian 03.04.06
  20  Daničić Luka 22.07.06
  99  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Beganivič Leonardo (V) 11.01.05
  4  Kovač Klemen 22.02.05
  6  Rauter Milenov Aleksandros Spiridon 15.12.06
  7  Zabukovnik Nik 20.03.06
  8  Beti Luka 07.02.06
  9  Vrbovšek Dominik 07.11.05
  10  Novak Jure 12.04.05
  11  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  12  Pungaršek Jaka (V) 23.04.05
  16  Dolinšek Ažbe 06.05.06
  19  Mak Gašper 08.08.05
  20  Marsel Tian 18.02.06
  21  Vižintin Tadej 10.10.06
  22  Tajnšek Svit 12.01.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 1 11 - Jahić Adin (21')
   2 : 1 14 - Bulajić Leon (25')
   3 : 2 17 - Halilović Ajas (30')
   ND Polzela
   0 : 1   10 - Novak Jure (13') 
   2 : 2   6 - Rauter Milenov Aleksandros Spiridon (26') 
   3 : 3   10 - Novak Jure (35') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ND Polzela
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan