Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 2. krog 10.09.17
   TEKMA: NK Šoštanj - NK Vransko 8 : 2 2 : 0
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Mitrovič Marko
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Tjaš (V) 29.08.05
  2  Pečnik Jaka 07.10.05
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Skornšek Tian 18.11.06
  7  Lamešić Denis 25.12.05
  8  Nahtigal Klemen (K) 06.11.05
  9  Juvan Domen 20.08.06
  10  Ledinek Nik 24.10.05
  11  Avdić Elmir 10.03.05
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  1  Vučajnk Žiga (V) 18.01.06
  2  Šnurer Luka 03.10.06
  3  Turnšek Žiga 09.02.05
  4  Piskar Gal 16.12.05
  7  Praprotnik Lovro 15.03.05
  8  Turecki Gal 29.07.05
  9  Božič Luka (K) 17.05.06
  10  Grobljar Nejc 19.06.06
  11  Poljanšek Aleš 14.04.05
  15  Lipovšek Tomaž 18.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šoštanj
   Cafuta David
   NK Vransko
   Jesenik Denis
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 11 - Avdić Elmir (8')
   2 : 0 11 - Avdić Elmir (14')
   3 : 0 11 - Avdić Elmir (34')
   4 : 0 11 - Avdić Elmir (36')
   5 : 1 10 - Ledinek Nik (50')
   7 : 2 7 - Lamešić Denis (56')
   8 : 2 7 - Lamešić Denis (59')
   NK Vransko
   4 : 1   7 - Praprotnik Lovro (44') 
   6 : 1   3 - Turnšek Žiga (51')  AG
   6 : 2   9 - Božič Luka (54') 
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   NK Vransko
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   NK Vransko
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan