Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: NK Žalec B - Dravinja B 3 : 2 2 : 1
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Nikodin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec B
Priimek in ime Rojen
  1  Zidar Aljoša (V) 19.07.06
  2  Urisek Tim 21.09.05
  3  Maslić Slavko 22.06.06
  8  Štekovič Tom 17.09.06
  13  Vozelj Gregor 17.08.05
  14  Pečečnik Filip 04.12.06
  16  Štekovič Timotej 22.06.05
  18  Strojin Nejc 29.04.06
  19  Zavasnik Aljaž (K) 07.01.05
  20  Vozelj Vid 01.11.05
  21  Kozulič Mark 05.06.05
  25  Kuzman Lan 08.03.05
  27  Kovač Murko Leon 13.12.06
  30  Vračko Val 22.07.06
   Dravinja B
Priimek in ime Rojen
  3  Šipka Tian 04.07.06
  4  Lipuš Mark 25.02.05
  6  Drobne Jošt 24.09.05
  7  Strnad Bor 11.01.05
  8  Matović Brin 02.06.07
  9  Črešnar Tjaš 24.05.06
  10  Kotnik Ažbe 19.07.06
  11  Gošnik Lenart 10.05.06
  16  Jager Tilen 18.02.05
  18  Marguč Jan 21.09.06
  20  Strmšek Miha (K) 14.09.06
  21  Landeker Marcel 01.08.07
  22  Čoh Marsel 10.04.07
  33  Pilih Maj (V) 13.04.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec B
   Gračnar Dejan
   Dravinja B
   Bezenšek Timotej
   STRELCI
   NK Žalec B
   1 : 1 20 - Vozelj Vid (16')
   2 : 1 3 - Maslić Slavko (23')
   3 : 2 16 - Štekovič Timotej (43')
   Dravinja B
   0 : 1   3 - Šipka Tian (1') 
   2 : 2   3 - Šipka Tian (40') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec B
   Dravinja B
   IZKLJUČENI
   NK Žalec B
   Dravinja B
   MENJAVE
   NK Žalec B
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan