Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 17/18
  Zapisnik: 1. krog 03.09.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - Rudar Velenje B 3 : 3 1 : 2
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Naglič Valentin 15.02.05
  3  Gluk Jošt 20.02.05
  4  Jeraj Kimi 20.04.05
  5  Nerat Štefan 08.11.06
  6  Zamernik Rok 03.03.05
  7  Valte Rok 01.09.07
  8  Gluk Ožbej 29.07.06
  9  Nerat Nace 24.12.06
  10  Rigelnik Žiga 12.10.05
  11  Poličnik Maks (K) 20.07.05
  13  Presečnik Matic 01.06.05
  14  Valte Žak 10.04.06
  15  Černivšek Marcel 14.05.07
   Rudar Velenje B
Priimek in ime Rojen
  1  Reberšak Ježovnik Niklas (V) 09.08.06
  2  Pavić Marcel 28.01.05
  3  Mrkonjić Neo 11.07.06
  4  Pavić Tian 03.04.06
  5  Halilović Ajas 15.09.06
  6  Krejić Stevo (K) 11.09.06
  7  Dedić Elmas 29.09.05
  8  Jahić Adin 19.09.06
  9  Bulajić Leon 10.03.05
  10  Daničić Luka 22.07.06
  11  Muharemović Amar 07.07.05
  12  Šišarica Alex 03.03.05
  13  Anić Juriy 18.10.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Rudar Velenje B
   Hojnik Mitja
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 2 7 - Valte Rok (18')
   2 : 2 13 - Presečnik Matic (33')
   3 : 3 7 - Valte Rok (56')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   6 - Krejić Stevo (9') 
   0 : 2   8 - Jahić Adin (13') 
   2 : 3   8 - Jahić Adin (50') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudar Velenje B
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   Rudar Velenje B
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan