Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 19. krog 11.05.18
   TEKMA: NK Žalec A - Fosilum Šentjur 3 : 0 0 : 0
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Brečko Enej 23.04.06
  3  Kotnik Gorazd 03.02.05
  4  Križnik Tai 13.05.06
  5  Lešnik Urh 25.04.06
  8  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  9  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  12  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  13  Petek Staš 02.11.06
  15  Kuburaš Tarik 22.09.05
  19  Golič Lovro (K) 05.03.06
  20  Jensterle Jaka 25.04.07
  25  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  26  Švec Gal 11.01.05
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Podgoršek Alen 26.08.05
  3  Šakić Antonio 21.06.05
  4  Kačičnik Miha 24.01.06
  5  Kotar Tim 05.04.05
  6  Šuster Martin 29.11.05
  9  Križnik Dominik (K) 22.04.05
  10  Marguč Tai 06.10.06
  11  Selič Žiga 14.05.06
  13  Studnička Tian 25.05.06
  14  Pevcin Luka 14.09.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Žalec A
   1 : 0 26 - Švec Gal (33')
   2 : 0 3 - Kotnik Gorazd (40')
   3 : 0 8 - Bavčar Pantelič Kristjan (45')
   Fosilum Šentjur
   OPOMINJANI
   NK Žalec A
    4 - Križnik Tai (18')
   Fosilum Šentjur
    2 - Podgoršek Alen (26')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan