Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 16. krog 15.04.18
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Šampion A 1 : 5 0 : 2
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime
  1  Kolar Matic (V)
  2  Šakić Antonio
  3  Mulej Rožle
  4  Marguč Tai
  5  Strašek Tim
  6  Čolovič Jakob (K)
  9  Šuster Martin
  10  Pavčnik Žan
  11  Križnik Dominik
  13  Selič Žiga
  14  Kotar Tim
  15  Kačičnik Miha
  16  Studnička Tian
   NK Šampion A
Priimek in ime
  1  Požun Kožel Anej (V)
  2  Šiljeg Leon
  4  Stegu Filip
  5  Narat Filip
  6  Drobne Maj
  7  Obreza Tai
  8  Dobovičnik Ben (K)
  9  Jazavac Mirza
  10  Štante Tjaš
  11  Hodnik Nik Gašper
  14  Hempt Lukas
  17  Krajnc Jakob
  19  Delić Nikola
  31  Cvek Blaž (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 2 11 - Križnik Dominik (35')
   NK Šampion A
   0 : 1   11 - Hodnik Nik Gašper (18') 
   0 : 2   11 - Hodnik Nik Gašper (28') 
   1 : 3   11 - Hodnik Nik Gašper (40') 
   1 : 4   14 - Hempt Lukas (50') 
   1 : 5   11 - Hodnik Nik Gašper (55') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
    5 - Strašek Tim (50')
   NK Šampion A
    11 - Hodnik Nik Gašper (41')
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Šampion A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan