Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 11.04.18
   TEKMA: ND Mozirje A - NK Žalec A 0 : 3 0 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  2  Lončar Rok 18.08.06
  4  Rozoničnik Filip 22.11.06
  6  Miklavc Jakob 26.08.06
  7  Lukač Mark 31.03.06
  9  Marjanovič Pregelj Nik 07.09.05
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Podvratnik Urban 22.11.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  16  Breznik Anže 27.05.05
  18  Bele Nejc (K) 03.05.05
  19  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  41  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  6  Brečko Enej 23.04.06
  7  Lešnik Urh 25.04.06
  10  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  11  Švec Gal 11.01.05
  12  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  14  Križnik Tai 13.05.06
  16  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  18  Kotnik Gorazd 03.02.05
  20  Golič Lovro (K) 05.03.06
  21  Jensterle Jaka 25.04.07
  22  Kuburaš Tarik 22.09.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   STRELCI
   ND Mozirje A
   NK Žalec A
   0 : 1   11 - Švec Gal (33') 
   0 : 2   20 - Golič Lovro (35') 
   0 : 3   11 - Švec Gal (39') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje A
    7 - Lukač Mark (47')
    10 - Pikl Anžej (57')
   NK Žalec A
    12 - Ločnikar Anže (51')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje A
   NK Žalec A
   MENJAVE
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan