Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 08.04.18
   TEKMA: NK Šampion A - Rudar Velenje A 2 : 1 0 : 0
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Knez Aljaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  2  Šiljeg Leon 19.07.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  5  Narat Filip 30.04.05
  6  Drobne Maj 29.03.05
  7  Obreza Tai 28.08.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  14  Hempt Lukas 10.09.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Trumić Ajas 24.06.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Turinek Andraž 30.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  13  Doberšek Tit 27.09.05
  15  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  18  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 10 - Štante Tjaš (37')
   2 : 0 11 - Hodnik Nik Gašper (39')
   Rudar Velenje A
   2 : 1   18 - Sulejmanović Lejl (60') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
   Rudar Velenje A
    10 - Matanovič Tim (43')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan