Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 13. krog 29.03.18
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - Fosilum Šentjur 3 : 1 1 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  4  Župančič Jan 13.02.05
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Mitič Tian 10.06.06
  7  Strgar Domen 29.06.05
  8  Srpčič Nik 21.04.05
  9  Kranjčič Gal 12.02.06
  10  Brdik Tomaž 28.08.06
  11  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  13  Hervol Žiga (V) 06.07.06
  98  Brkić Timotej (K) 18.07.05
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Kolar Matic (V) 16.04.05
  2  Podgoršek Alen 26.08.05
  3  Kačičnik Miha 24.01.06
  4  Šuster Martin 29.11.05
  5  Marguč Tai 06.10.06
  6  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  7  Pavčnik Žan 19.08.06
  9  Križnik Dominik 22.04.05
  10  Strašek Tim 04.04.06
  11  Selič Žiga 14.05.06
  13  Kotar Tim 05.04.05
  14  Šakić Antonio 21.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 7 - Strgar Domen (20')
   2 : 0 9 - Kranjčič Gal (36')
   3 : 0 98 - Brkić Timotej (42')
   Fosilum Šentjur
   3 : 1   7 - Pavčnik Žan (59') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   Fosilum Šentjur
    10 - Strašek Tim (32')
    14 - Šakić Antonio (47')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   Fosilum Šentjur
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan