Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 22.11.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NŠ NK Krško A 1 : 5 0 : 2
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Tin 20.09.07
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  7  Brdik Tomaž 28.08.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  52  Bibič Maj 12.08.05
  53  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  71  Župančič Jan 13.02.05
   NŠ NK Krško A
Priimek in ime Rojen
  1  Medved Val (V) 14.02.05
  2  Kodrič Jernej 01.01.05
  4  Milanović Lan 13.02.05
  9  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  10  Kržan Luka 20.02.06
  11  Meze Tai 14.06.06
  18  Golob Gal 17.06.06
  19  Božič Jure 03.07.05
  21  Božič Sergej 01.01.05
  26  Ilinčić Nikola 25.08.05
  33  Omerzu Samo (V) 29.05.05
  97  Katič Patrik (K) 05.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   NŠ NK Krško A
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 4 9 - Strgar Domen (39')
   NŠ NK Krško A
   0 : 1   11 - Meze Tai (23') 
   0 : 2   11 - Meze Tai (26') 
   0 : 3   11 - Meze Tai (36') 
   0 : 4   11 - Meze Tai (38') 
   1 : 5   9 - Čuber Potočnik Jaka (59') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   NŠ NK Krško A
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NŠ NK Krško A
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   NŠ NK Krško A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan