Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 12.11.17
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Brežice 1919 A 2 : 2 0 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 60
   1. sodnik: Grabovac Daniel
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  2  Supovec Anej 26.08.05
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Turinek Andraž 30.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  15  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Baškovič Nil 27.11.05
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  7  Brdik Tomaž 28.08.06
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  71  Župančič Jan 13.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   1 : 2 6 - Turinek Lovro (46')
   2 : 2 8 - Jelen Jaša (59')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   10 - Kranjčič Gal (10') 
   0 : 2   9 - Strgar Domen (25') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
    6 - Turinek Lovro (56')
    8 - Jelen Jaša (56')
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan