Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 12.11.17
   TEKMA: NK Žalec A - Dravinja A 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Turanović Armin
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Petek Staš 02.11.06
  3  Jensterle Jaka 25.04.07
  4  Križnik Tai 13.05.06
  6  Brečko Enej 23.04.06
  7  Švec Gal 11.01.05
  8  Kotnik Gorazd 03.02.05
  10  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  11  Lešnik Urh 25.04.06
  17  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  19  Golič Lovro (K) 05.03.06
  22  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  25  Kuburaš Tarik 22.09.05
  26  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  19  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   Dravinja A
   Furman Matej
   STRELCI
   NK Žalec A
   1 : 0 4 - Križnik Tai (25')
   Dravinja A
   1 : 1   10 - Janžič Lan (60') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec A
    2 - Petek Staš (44')
    6 - Brečko Enej (56')
   Dravinja A
    2 - Vodovnik Simon (55')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec A
   Dravinja A
   MENJAVE
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan