Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 12.11.17
   TEKMA: ND Mozirje A - NK Šampion A 1 : 1 1 : 0
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Sedlarevič Zoran
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  1  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  3  Rozoničnik Filip 22.11.06
  4  Lončar Rok 18.08.06
  7  Lukač Mark 31.03.06
  9  Lekše Rok 24.10.06
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Podvratnik Urban 22.11.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  17  Bele Nejc (K) 03.05.05
  18  Turnšek Sven 25.06.05
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  3  Malec Tine (K) 14.01.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  6  Drobne Maj 29.03.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  11  Hodnik Nik Gašper 02.05.05
  15  Presinger Nik 24.07.05
  16  Tabaković Esad 17.02.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai 28.08.05
  21  Delić Nikola 06.12.05
  26  Narat Filip 30.04.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   ND Mozirje A
   1 : 0 7 - Lukač Mark (15')
   NK Šampion A
   1 : 1   3 - Malec Tine (48') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje A
   NK Šampion A
    26 - Narat Filip (52')
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan