Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 05.11.17
   TEKMA: Rudar Velenje A - NK Celje A 0 : 2 0 : 2
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Turinek Andraž 30.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  13  Supovec Anej 26.08.05
  15  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Crnković Nikola 06.12.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  5  Rakita Van 26.01.05
  6  Džumhur Sen 26.10.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   Rudar Velenje A
   NK Celje A
   0 : 1   10 - Mlakar Luka (2') 
   0 : 2   13 - Mijošek Tino (26') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje A
   NK Celje A
    11 - Benedejčič Matevž (36')
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje A
   NK Celje A
   MENJAVE
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan