Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 11. krog 05.11.17
   TEKMA: NK Žalec A - NK Brežice 1919 A 4 : 3 1 : 3
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Lešnik Urh 25.04.06
  3  Jensterle Jaka 25.04.07
  4  Križnik Tai 13.05.06
  6  Švec Gal 11.01.05
  11  Golič Lovro (K) 05.03.06
  12  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  17  Kotnik Gorazd 03.02.05
  19  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  21  Brečko Enej 23.04.06
  23  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  25  Petek Staš 02.11.06
  26  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  27  Kuburaš Tarik 22.09.05
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  7  Brdik Tomaž 28.08.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  51  Bibič Maj 12.08.05
  71  Župančič Jan 13.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   NK Brežice 1919 A
   Mlakar Alojz
   STRELCI
   NK Žalec A
   1 : 3 11 - Golič Lovro (30')
   2 : 3 11 - Golič Lovro (34')
   3 : 3 2 - Lešnik Urh (45')
   4 : 3 6 - Švec Gal (48')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   11 - Brkić Timotej (1') 
   0 : 2   10 - Kranjčič Gal (22') 
   0 : 3   9 - Strgar Domen (24') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec A
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Žalec A
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan