Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 26.10.17
   TEKMA: Dravinja A - ND Mozirje A 3 : 3 2 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Vašl Patrik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  5  Markelc Maks 28.12.05
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  12  Mokotar Miha 05.02.05
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  19  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  3  Rozoničnik Filip 22.11.06
  4  Lončar Rok 18.08.06
  6  Turnšek Sven 25.06.05
  7  Lukač Mark 31.03.06
  8  Miklavc Jakob 26.08.06
  9  Lekše Rok 24.10.06
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Podvratnik Urban 22.11.05
  12  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  14  Terbovšek Finkšt Aljaž 04.10.05
  17  Matko Manuel 16.12.05
  19  Bele Nejc (K) 03.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 0 20 - Dover Gregor (3')
   2 : 1 10 - Janžič Lan (21')
   3 : 2 20 - Dover Gregor (43')
   ND Mozirje A
   1 : 1   7 - Lukač Mark (4') 
   2 : 2   7 - Lukač Mark (31') 
   3 : 3   7 - Lukač Mark (50') 
   OPOMINJANI
   Dravinja A
   ND Mozirje A
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   ND Mozirje A
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan