Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 26.10.17
   TEKMA: NK Šmartno 1928 - Rudar Velenje A 0 : 2 0 : 0
   Kraj: Šmartno ob paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime Rojen
  4  Potočnik Anej 10.10.06
  8  Zapušek Jure (K) 02.09.05
  10  Vidmar David 15.08.05
  11  Emeršič Teo 27.12.05
  12  Suljanovič Jan (V) 11.12.05
  13  Hudolin Oskar 27.10.05
  14  Rakun Marko 22.01.05
  15  Stojko Krevzel Gal 22.07.06
  16  Šibanc Jon 27.08.06
  17  Vodovnik Tilen 05.08.05
  19  Pirečnik Nik 16.12.06
  20  Fajdiga Žak 26.06.05
  24  Kokol Filip 19.04.05
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  3  Plazl Enej 17.08.05
  4  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  5  Majhen Anže 01.10.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Turinek Andraž 30.04.06
  10  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  15  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  16  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmartno 1928
   Delamea Denis
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje A
   0 : 1   10 - Matanovič Tim (45') 
   0 : 2   16 - Sulejmanović Lejl (50') 
   OPOMINJANI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   NK Šmartno 1928
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan