Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 9. krog 22.10.17
   TEKMA: ND Mozirje A - NK Brežice 1919 A 3 : 3 1 : 1
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Zamernik Nejc
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje A
Priimek in ime Rojen
  3  Rozoničnik Filip 22.11.06
  5  Lončar Rok 18.08.06
  6  Marjanovič Pregelj Nik 07.09.05
  7  Lukač Mark 31.03.06
  8  Miklavc Jakob 26.08.06
  9  Lekše Rok 24.10.06
  10  Pikl Anžej 27.06.05
  11  Podvratnik Urban 22.11.05
  12  Kolenc Aljaž (V) 18.01.05
  13  Praznik Jan 21.09.05
  16  Turnšek Sven 25.06.05
  18  Bele Nejc (K) 03.05.05
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  3  Ajdišek Aljaž 02.01.06
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  7  Brdik Tomaž 28.08.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej (K) 18.07.05
  71  Župančič Jan 13.02.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje A
   Bezovnik David
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   ND Mozirje A
   1 : 1 8 - Miklavc Jakob (24')
   2 : 1 8 - Miklavc Jakob (38')
   3 : 3 11 - Podvratnik Urban (57')
   NK Brežice 1919 A
   0 : 1   10 - Kranjčič Gal (15') 
   2 : 2   9 - Strgar Domen (45') 
   2 : 3   9 - Strgar Domen (46') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje A
    18 - Bele Nejc (48')
    8 - Miklavc Jakob (59')
   NK Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje A
   NK Brežice 1919 A
   MENJAVE
   ND Mozirje A
  Minuta  Igralec
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan