Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 18.10.17
   TEKMA: Dravinja A - NK Celje A 2 : 3 0 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja A
Priimek in ime Rojen
  1  Jelenko Žiga (V) 07.04.05
  2  Vodovnik Simon 24.10.05
  6  Brglez Benjamin 07.04.06
  7  Mokotar Miha 05.02.05
  8  Ciglarič Žiga 07.11.05
  9  Hribernik Luka 20.10.05
  10  Janžič Lan (K) 12.01.05
  11  Vodopivec Aljaž 08.08.06
  15  Levart Ambrož 22.05.05
  19  Jeseničnik Žiga 11.12.05
  20  Dover Gregor 06.10.05
  21  Markelc Maks 28.12.05
   NK Celje A
Priimek in ime Rojen
  1  Ravnak Denis (V) 14.02.05
  2  Rezar Matevž 17.01.05
  3  Crnković Nikola 06.12.05
  4  Stjepanović Njegoš 09.02.05
  6  Džumhur Sen 26.10.05
  7  Bohinec Kopitar Svit 08.02.05
  8  Jevšenak Florjan (K) 06.04.05
  9  Šarlah Enej 28.03.05
  10  Mlakar Luka 24.05.05
  11  Benedejčič Matevž 02.01.05
  12  Brecl Ojsteršek Urban (V) 14.09.05
  13  Mijošek Tino 16.07.05
  15  Selčan Tit 26.04.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja A
   Furman Matej
   NK Celje A
   Bojovič Dalibor
   STRELCI
   Dravinja A
   1 : 1 20 - Dover Gregor (38')
   NK Celje A
   0 : 1   11 - Benedejčič Matevž (2') 
   1 : 2   11 - Benedejčič Matevž (43') 
   1 : 3   9 - Šarlah Enej (45') 
   2 : 3   13 - Mijošek Tino (52')  AG
   OPOMINJANI
   Dravinja A
    20 - Dover Gregor (28')
   NK Celje A
   IZKLJUČENI
   Dravinja A
   NK Celje A
   MENJAVE
   Dravinja A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan