Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 8. krog 15.10.17
   TEKMA: NK Brežice 1919 A - NK Šampion A 2 : 1 1 : 0
   Kraj: Brežice - Stadion Brežice    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Barkovič Jože
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Petrišič Martin (V) 19.07.06
  2  Mitič Tian 10.06.06
  4  Hervol Žiga 06.07.06
  5  Gregel Naj 01.03.06
  6  Srpčič Nik 21.04.05
  7  Brdik Tomaž 28.08.06
  8  Pavlovič Vid 21.09.05
  9  Strgar Domen 29.06.05
  10  Kranjčič Gal 12.02.06
  11  Brkić Timotej 18.07.05
  71  Župančič Jan 13.02.05
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Požun Kožel Anej (V) 16.06.05
  4  Stegu Filip 27.05.06
  6  Drobne Maj 29.03.05
  7  Malec Tine 14.01.05
  8  Dobovičnik Ben 04.02.05
  9  Jazavac Mirza 28.03.05
  10  Štante Tjaš 19.09.05
  11  Hodnik Nik Gašper (K) 02.05.05
  15  Presinger Nik 24.07.05
  16  Tabaković Esad 17.02.05
  17  Krajnc Jakob 29.05.05
  18  Hempt Lukas 10.09.05
  19  Obreza Tai 28.08.05
  20  Narat Filip 30.04.05
  31  Cvek Blaž (V) 02.08.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   NK Šampion A
   Đorđevič Jure
   STRELCI
   NK Brežice 1919 A
   1 : 0 5 - Gregel Naj (24')
   2 : 1 9 - Strgar Domen (47')
   NK Šampion A
   1 : 1   11 - Hodnik Nik Gašper (43') 
   OPOMINJANI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šampion A
    8 - Dobovičnik Ben (55')
   IZKLJUČENI
   NK Brežice 1919 A
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NK Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan