Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 8. krog 15.10.17
   TEKMA: Fosilum Šentjur - NK Žalec A 2 : 1 2 : 1
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Veber Aleks
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Fosilum Šentjur
Priimek in ime Rojen
  1  Špoljarič Anže (V) 19.12.05
  2  Voga Andraž 07.05.05
  3  Marguč Tai 06.10.06
  4  Kačičnik Miha 24.01.06
  5  Kotar Tim 05.04.05
  6  Selič Žiga 14.05.06
  7  Čolovič Jakob (K) 29.08.05
  9  Križnik Dominik 22.04.05
  10  Strašek Tim 04.04.06
  11  Pavčnik Žan 19.08.06
  13  Podgoršek Alen 26.08.05
  14  Mulej Rožle 13.06.05
  15  Studnička Tian 25.05.06
  16  Šakić Antonio 21.06.05
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  3  Jensterle Jaka 25.04.07
  6  Brečko Enej 23.04.06
  17  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  19  Švec Gal 11.01.05
  20  Golič Lovro (K) 05.03.06
  21  Kotnik Gorazd 03.02.05
  22  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
  23  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  24  Križnik Tai 13.05.06
  25  Lešnik Urh 25.04.06
  26  Kuburaš Tarik 22.09.05
  27  Petek Staš 02.11.06
  31  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Fosilum Šentjur
   Čater Rajko
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   STRELCI
   Fosilum Šentjur
   1 : 0 9 - Križnik Dominik (8')
   2 : 1 11 - Pavčnik Žan (55')
   NK Žalec A
   1 : 1   20 - Golič Lovro (25') 
   OPOMINJANI
   Fosilum Šentjur
   NK Žalec A
   IZKLJUČENI
   Fosilum Šentjur
   NK Žalec A
   MENJAVE
   Fosilum Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan