Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 17/18
  Zapisnik: 7. krog 11.10.17
   TEKMA: NK Žalec A - Rudar Velenje A 2 : 1 1 : 0
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Vašl Scott
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec A
Priimek in ime Rojen
  2  Jereb Cilenšek Vid 14.06.05
  4  Križnik Tai 13.05.06
  5  Lešnik Urh 25.04.06
  7  Kuburaš Tarik 22.09.05
  8  Švec Gal 11.01.05
  9  Jezernik Glavnik Žan 23.06.06
  10  Bavčar Pantelič Kristjan 15.02.05
  11  Brečko Enej 23.04.06
  14  Jensterle Jaka 25.04.07
  15  Golič Lovro (K) 05.03.06
  18  Petek Staš 02.11.06
  22  Ločnikar Anže (V) 19.04.06
   Rudar Velenje A
Priimek in ime Rojen
  4  Majhen Anže 01.10.05
  5  Turinek Andraž 30.04.06
  6  Turinek Lovro (K) 14.02.05
  7  Kahvedžić Haris 08.07.06
  8  Jelen Jaša 15.04.06
  9  Matanovič Tim 08.12.05
  11  Abbas Tarik 18.04.05
  14  Supovec Anej 26.08.05
  17  Jurić Tin 17.05.06
  18  Trumić Ajas 24.06.05
  21  Sulejmanović Lejl 24.05.05
  22  Jeseničnik Blaž 18.03.05
  23  Jovanović Lan (V) 14.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec A
   Križnik Marko
   Rudar Velenje A
   Kovačević Dragan
   STRELCI
   NK Žalec A
   1 : 0 15 - Golič Lovro (18')
   2 : 0 10 - Bavčar Pantelič Kristjan (47')
   Rudar Velenje A
   2 : 1   9 - Matanovič Tim (49')  11m
   OPOMINJANI
   NK Žalec A
    10 - Bavčar Pantelič Kristjan (53')
   Rudar Velenje A
   IZKLJUČENI
   NK Žalec A
   Rudar Velenje A
   MENJAVE
   NK Žalec A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan